DÁREK KE DNI DĚTÍ! Až do 9. 6. 2019 využijte akci na 2 + 1 knihu zdarma nebo 20% slevu na jeden kus. Vaše přání stačí uvést do poznámky.

Partneři knihy

Děkujeme všem partnerům, kteří přispěli k realizaci některých našich stolečků a zároveň poskytli slevy pro všechny naše čtenáře. Pokud není uvedeno jinak, sleva platí neomezeně a na veškeré zboží z uvedeného obchodu.

Internetový obchod Samostatné dítě nabízí, jak už název sám napovídá, nejrůznější pomůcky, které umožní děti zapojit do běžných denních činností. Jeho majitelka poskytla pro naše čtenáře slevu, kterou můžete jednorázově využít třeba na nákup vánočních dárků nebo se zásobit na některé prázdniny.

www.samostatne-dite.cz

Sleva: 5 %

Kód: LKaC

Platnost: Do 31. 10. 2018

Oproti tomu v obchodě Montessori hračky najdete kromě klasických pomůcek také spoustu krásných hraček. Mnoho z nich je nejen vizuálně povedených, ale také vzdělávacích. Spoustu jsme jich použili také na našich stolečcích.

www.montessorihracky.cz

Sleva: 7 %

Kód: LIKACR07

Platnost: momentálně bez omezení

Rozhoupejte si svět s UTUKUTU. Tým, který má na svědomí nejen duhové houpačky a houpací prkna pro naše čtenáře připravil slevu na nákup ve svém internetovém obchodu.  Tato sleva není kombinovatelná s dalšími akcemi a nelze ji vymáhat jinou cestou.

www.utukutu.cz

Sleva: 7 %

Kód: 2017-KN01-RQVC-PX65 
(doplnit do poznámky, cena bude následně přepočítána)

Platnost: do 28. 2. 2018

www.pepeatete.cz

Sleva: 12 %

Kód: spaleek2018LK12 
(pro zakoupení spaleekové rodinky využijte kontakt zde)

Platnost: do 31. 12. 2018 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.