Od 29.7.2021 do 20.8.2021 jsme na dovolené, vaše objednávky zpracujeme hned po našem návratu. Přejeme krásné léto a děkujeme za přízeň!

Materiály ke stažení

Pro uložení všech materiálů do vašeho počítače je třeba zadat přístupová hesla, která naleznete na konci Vaší knihy Na stolečku. Soubory mohou být zazipované (uložené ve formátu s koncovkou .zip).

Zvířata

Pokud byste chtěli poznávání zvířat trochu vylepšit, pak doporučuji stáhnout si reálné fotografie nejrůznějších zvířat, které si můžete vytisknout a třeba i zalaminovat jako kartičky k prohlížení nebo přiřazování (klasická montessori hra).

Klikněte na Zvířata

Zvuky

Vzhledem k tomu, že na stolečku přibyl xylofon, hledala jsem noty, podle kterých bych i já, hudební antitalent, mohla zahrát nějakou písničku. Jsou pro vás připraveny univerzální noty k vybarvení přímo podle vašeho xylofonu. Nebo prostě zadejte do internetového vyhledávače „noty ke xylofonu“ a vyberte si podle sebe.

Klikněte na Zvuky

Barvy

Jednoduché učící kartičky se základními barvami k vytištění a případně i zalaminování.

Klikněte na Barvy

Pohádky

„Babičko, proč máš tak velké uši?“ zeptala se Karkulka. „Abych tě lépe slyšela,“ odpověděl chraplavě vlk. „A babičko, proč máš tak velké oči?“ znovu se ptala Karkulka. „No abych tě lépe viděla,“ na to zase vlk. „A babičko, proč máš tak velké zuby?“ „No to abych tě mohla lépe sníst!“

Klikněte na Pohádky

Velikonoce

Beránek patří mezí oblíbené sváteční pečivo. Proto určitě oceníte zdravější verzi receptu, která je vhodná i pro ty nejmenší.

Klikněte na Velikonoce

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.