O knize

Jak to dítě zabavím? Už mě nic nenapadá! Potřebujeme větší byt! Co to dítě zase provádí? Nepropadejte zoufalství, přeci jen existuje skvělé a rychlé řešení. A tím je kniha Na stolečku, která obsahuje aktivity pro nejmenší děti (cca od 6 do 24 měsíců), které lze připravit na malém prostoru. Ideálním místem pro tyto hry je malý stoleček a židličky.

titulka Na stolecku

Pro koho je kniha určena

Pokud se bojíte, že čtením knihy ztratíte čas, který byste jinak mohli věnovat právě dětem, zapomeňte na to. Celobarevná kniha je určena pro čtenáře, kteří nemají mnoho času nazbyt, ale přesto hledají kvalitní inspiraci.

12 

Kniha přinese spoustu zábavy při přípravách aktivit i při následných hrách. Nejlepší na ní však je, že si jí stihnete přečíst klidně i mateřské dovolené, cestou tramvají nebo klidně po částech, když se to bude zrovna hodit.

Objednat knihu

"Když jsem připravila synovi první stoleček, byla jsem plná očekávání, zda ho bude sezení u něj bavit, zda u něj vydrží a zda ho vůbec zaujmou připravené předměty. Při každém novém stolečku jsem mohla sledovat upřímný úsměv a nenahraditelné jiskřičky v jeho očích. Od té doby, co se u nás doma objevil stoleček, se k němu Sebastián sám a rád vrací. Hrát si, pozorovat se v zrcadle, uklízet nebo svačit. Je to jedno z jeho neoblíbenějších míst u nás doma."

Ukázky z knihy

Samozřejmě nechci, abyste investovali do nějakého zajíce v pytli. Proto se můžete podívat na ukázky z knihy, abyste sami posoudili, zda to stojí za to.

mockup_pohádka-768x577

mockup_uklid-768x581

Objednat knihu

Kniha je hezká věc, ale co ještě něco navíc?! Ano, i na to jsem při tvorbě knihy myslela. Sama mám ráda, když dostanu nějaký ten bonus.

  • pro všechny jsou připraveny materiály ke stažení, přístupy k nim obdržíte ihned po uhrazení knihy
  • zajímavé slevy a výhody od našich partnerů

Technické údaje

Pokud by vás zajímalo zákulisí, jak se kniha rodila a tiskla, určitě si nenechte ujít miniseriál Jak se rodí kniha.

  • ISBN 978-80-270-2174-1
  • formát A5, rozměr 148 x 210 mm
  • lepená měkká vazba (V2)
  • 84 stran

Video Jak se rodí kniha 1 a Video Jak se rodí kniha 2

Cena knihy

Myslím, že čekáte na to "nejdůležitější", a to je cena knihy. Do knihy Na stolečku jsem vložila hodně ze sebe, zároveň jsem se rozhodla podělit o naše soukromí. Cena je tím pádem vlastně nevyčíslitelná. Ale ne, nebojte se, chci, abyste ji měli ve své knihovničce také a rádi se k ní vraceli.

199 Kč

V ceně 199 Kč není započítána doprava. Knihy odesíláme prostřednictvím České pošty zpravidla ihned po obdržení platby, v případě větších balíčků přes kurýrní službu. Objednávky si lze také vyzvednout osobně kdykoliv po domluvě na adrese Nepelova 952/6, Praha 9 (zastávka U Elektry).

 

Recenze knihy od čtenářů

 

Napsali o nás

 

 

Křest knihy

Je to až neuvěřitelné, ale 18. 7. 2017 jsem poprvé oslovila vybranou tiskárnu ke spolupráci na kni...

Vy a naše kniha

Nezapomeňte nám posílat své fotky s našimi knihami a stolečky! Budeme moc rádi, když se s námi poděl...

Média

Madame Coquette Madame Coquette: kniha Na stolečku, vyšlo 30.11.2017   kusanec kusanec | baby ...

Potkali jsme se

Rosteme pro život 4. a 5. listopadu 2017 FZŠ Barrandov II (V Remízku), Praha webové stránky výs...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.