Bonusy a materiály ke stažení

Pro uložení všech materiálů do vašeho počítače je třeba zadat přístupová hesla, která naleznete na konci Vaší knihy Na stolečku.
Soubory mohou být zazipované (uložené ve formátu s koncovkou .zip).

Zvířata

Bonus obsahuje reálné fotografie nejrůznějších zvířat, které si můžete vytisknout a třeba i zalaminovat jako kartičky k prohlížení nebo přiřazování (klasická montessori hra).

Klikněte na Zvířata

Zvuky

Nevíte, jak zahrát nějakou písničku? Tady najdete univerzální noty k vybarvení přímo podle vašeho xylofonu. Nebo prostě zadejte do internetového vyhledávače „noty ke xylofonu“ a vyberte si podle sebe.

Klikněte na Zvuky

Barvy

Jednoduché učící kartičky se základními barvami k vytištění a případně i zalaminování.

Klikněte na Barvy

Pohádky

„Babičko, proč máš tak velké uši?“ zeptala se Karkulka. „Abych tě lépe slyšela,“ odpověděl chraplavě vlk. „A babičko, proč máš tak velké oči?“ znovu se ptala Karkulka. „No abych tě lépe viděla,“ na to zase vlk. „A babičko, proč máš tak velké zuby?“ „No to abych tě mohla lépe sníst!“

Autorská ilustrace k oblíbené pohádce od Márie Videka.

Klikněte na Pohádky

Velikonoce

Beránek patří mezí oblíbené sváteční pečivo. Proto určitě oceníte zdravější verzi receptu, která je vhodná i pro ty nejmenší.

Klikněte na Velikonoce

 

Hra Ráno vstanu a pak jdu ven

Hra nebo také didaktická pomůcka s vtipným názvem Ráno vstanu, pak jdu ven! bude vaším každodenním pomocníkem. Princip této hry, stejně jako kniha Na stolečku, je inspirován metodou montessori a je určen zejména dětem od 2 let. Děti se budou každé ráno těšit, že si opět sestaví svůj vlastní denní rozvrh, nebo se nebudou moct dočkat večera, až si svůj den zpětně připomenou. Nechybí čištění zubů, návštěva školky, venčení či krmení domácího mazlíčka, návštěva prarodičů nebo výlet. Celkem 20 činností znázorněných na originálních ilustracích.

Více informací a možnost bezplatného stažení hry najdete na této stránce.

 

Ráno vstanu a pak jdu ven