Od 29.7.2021 do 20.8.2021 jsme na dovolené, vaše objednávky zpracujeme hned po našem návratu. Přejeme krásné léto a děkujeme za přízeň!

Platba a doprava

Způsob platby

 

Bankovním převodem

Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme potvrzení spolu s číslem účtu a variabilním symbolem. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u Fio banky. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce.

hotovost

V případě osobního odběru upřednostňujeme taktéž platbu předem na náš bankovní účet, pokud byste však trvali na zaplacení až při převzetí, napište nám to do poznámky k objednávce nebo zašlete email na naši kontaktní adresu.

Doručení knihy

ZÁSILKOVNA

  • Cena za dopravu 70 Kč.
  • V ceně zahrnuto poštovné a balné.
  • V e-shopu si při objednávce vyberte naše výdejní místo, které máte nejblíž. Zásilka Vám bude doručena na zvolenou pobočku Zásilkovny.
  • Jakmile předáme zásilku k přepravě, bude vám zaslán také e-mail a SMS zpráva s trasovacím číslem. 
  • Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.
  • Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli od okamžiku získání hesla. Nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte nám ukazovat občanku, stačí znát heslo.
  • Doručené zboží si můžete přímo na výdejním místě rozbalit a zkontrolovat. V případě jakýchkoli pochybností odmítněte zásilku převzít a ihned nás informujte, abychom si domluvili další postup. Pokud zásilku převezmete a zjistíte poškození či ztrátu obsahu později, nemůžeme již vstoupit do případného reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností. V případě, že převezmete zásilku a až po otevření zjistíte, že její obsah je poškozený, kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle.

Osobní převzetí

  • Po domluvě je možné převzetí na různých místech v Praze, zejména v okolí Prahy 4 nebo centra.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.