Od 29.7.2021 do 20.8.2021 jsme na dovolené, vaše objednávky zpracujeme hned po našem návratu. Přejeme krásné léto a děkujeme za přízeň!

O mně

Jmenuji, se Kateřina a jsem (ještě pořád mladá) maminka. Na mateřské dovolené se mi zachtělo pro syna tvořit tematicky uspořádané aktivity, a tak jsem je začala připravovat na stolečku. Stačilo mi se trochu zamyslet a použít několik oblíbených hraček.

Když jsem připravila synovi první stoleček, nastalo velké očekávání i nervozita, zda ho bude aktivita bavit. Při každém novém stolečku jsem mohla sledovat upřímný úsměv a jiskřičky v jeho očích. Od té doby, co se u nás doma objevil stoleček, se k němu Sebastián sám a rád vrací a je to jedno z jeho neoblíbenějších míst u nás doma.‟ 

foto3

Zábavu jsem začala vymýšlet pro Sebastiána, když mu bylo šest měsíců. Celý další rok jsem o tom psala na svém blogu, než jsem se rozhodla poznatky ucelit do knihy. Ta vyšla koncem roku 2017 primárně jako inspirace pro všechny unavené rodiče. Ti tak mohou dětem předkládat kvalitní podněty přiměřené jejich věku.

My sice bydlíme ve velkém bytě a Sebastián má svůj vlastní pokoj, ale můžete klidně bydlet v garsonce, nemusíte mít ani bedny plné hraček, a přesto s pomocí této knihy vytvoříte hravý prostor a koordinovanou zábavu, která zaujme ty nejmenší průzkumníky. Na své si v ní přijdou nejen rodiče a prarodiče, ale také pedagogové nebo chůvy. Tato publikace, která vyniká nejen svou originální obálkou, přinese kvalitní inspiraci všem, kteří nechtějí ztrácet čas čtením zdlouhavých návodů. Díky autentickým fotografiím a přehledným kapitolám rychle najdou, co potřebují.

 

JAK SE RODÍ KNIHA

Pokud by vás zajímalo zákulisí, jak se kniha rodila a tiskla, určitě si nenechte ujít miniseriál na našem BLOGu.

 

Kdo se podílel na knize

  • autorka, grafický design a sazba: Kateřina Kocianová (Vrbková)
  • ilustrace: Mária Wišniewská
  • korektury: Monika Domincová
  • tisk: Art D - grafický ateliér Černý s.r.o.
  • partneři: Utukutu, Montessorihracky.cz, PEPE A TETE, Samostatné dítě
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.