O mně

Jmenuji se Kateřina, a když jsem byla se synem na mateřské dovolené, začala jsem pro něj tvořit nejrůznější aktivity na malém stolečku v naší kuchyni. Pro každou z nich jsem použila jen několik oblíbených hraček.

Když jsem připravila synovi první stoleček, nastalo velké očekávání i nervozita, zda ho bude aktivita bavit. Ale při každém novém stolečku jsem pak mohla sledovat nadšení, úsměv a jiskřičky v jeho očích. Od té doby, co se u nás doma objevil stoleček, se k němu Sebastián sám a rád vracel a bylo to jedno z jeho neoblíbenějších míst u nás doma.‟ 

foto3

Zábavu jsem začala vymýšlet pro syna, když mu bylo pouhých šest měsíců. Celý další rok jsem o stolečcích psala na svém blogu, než přišel nápad z článků udělat knihu pro všechny další rodiče. Ta vyšla koncem roku 2017.

Můžete klidně bydlet v garsonce, nemusíte mít ani bedny plné hraček, a přesto s pomocí této knihy vytvoříte hravý prostor a zábavu, která zaujme i ty nejmenší průzkumníky. Na své si v ní přijdou nejen rodiče a prarodiče, ale také učitelé nebo chůvy. Kniha, kterou jsem se snažila doplnit originální obálkou, přinese inspiraci vám všem, kdo nechce ztrácet čas čtením zdlouhavých návodů. Díky autentickým fotografiím a přehledným kapitolám rychle najdete, co potřebujete.

 

JAK SE RODÍ KNIHA

Pokud by vás zajímalo zákulisí, jak se kniha rodila a tiskla, určitě si nenechte ujít miniseriál na našem BLOGu.

 

Kdo se podílel na knize

  • autorka, grafický design a sazba: Kateřina Kocianová (Vrbková)
  • ilustrace: Mária Videka (Wišniewská)
  • korektury: Monika Domincová
  • tisk: Art D - grafický ateliér Černý s.r.o.
  • partneři: Utukutu, Montessorihracky.cz, PEPE A TETE, Samostatné dítě

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení