O mně

Jmenuji se Kateřina, a když jsem byla se synem na mateřské dovolené, začala jsem pro něj tvořit nejrůznější aktivity na malém stolečku v naší kuchyni. Pro každou z nich jsem použila jen několik oblíbených hraček.

Když jsem připravila synovi první stoleček, nastalo velké očekávání i nervozita, zda ho bude aktivita bavit. Ale při každém novém stolečku jsem pak mohla sledovat nadšení, úsměv a jiskřičky v jeho očích. Od té doby, co se u nás doma objevil stoleček, se k němu Sebastián sám a rád vracel a bylo to jedno z jeho neoblíbenějších míst u nás doma.‟ 

foto3

Zábavu jsem začala vymýšlet pro syna, když mu bylo pouhých šest měsíců. Celý další rok jsem o stolečcích psala na svém blogu, než přišel nápad z článků udělat knihu pro všechny další rodiče. Ta vyšla koncem roku 2017.

Můžete klidně bydlet v garsonce, nemusíte mít ani bedny plné hraček, a přesto s pomocí této knihy vytvoříte hravý prostor a zábavu, která zaujme i ty nejmenší průzkumníky. Na své si v ní přijdou nejen rodiče a prarodiče, ale také učitelé nebo chůvy. Kniha, kterou jsem se snažila doplnit originální obálkou, přinese inspiraci vám všem, kdo nechce ztrácet čas čtením zdlouhavých návodů. Díky autentickým fotografiím a přehledným kapitolám rychle najdete, co potřebujete.

 

JAK SE RODÍ KNIHA

Pokud by vás zajímalo zákulisí, jak se kniha rodila a tiskla, určitě si nenechte ujít miniseriál na našem BLOGu.

 

Kdo se podílel na knize

  • autorka, grafický design a sazba: Kateřina Kocianová (Vrbková)
  • ilustrace: Mária Videka (Wišniewská)
  • korektury: Monika Domincová
  • tisk: Art D - grafický ateliér Černý s.r.o.
  • partneři: Utukutu, Montessorihracky.cz, PEPE A TETE, Samostatné dítě
Zpět do obchodu