Od 29.7.2021 do 20.8.2021 jsme na dovolené, vaše objednávky zpracujeme hned po našem návratu. Přejeme krásné léto a děkujeme za přízeň!

Platba a doprava

Způsob platby

 

Bankovním převodem

Po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme potvrzení spolu s číslem účtu a variabilním symbolem. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u Fio banky. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce.

hotovost

V případě osobního odběru upřednostňujeme taktéž platbu předem na náš bankovní účet, pokud byste však trvali na zaplacení až při převzetí, napište nám to do poznámky k objednávce nebo zašlete email na naši kontaktní adresu.

Doručení knihy

Česká pošta

  • Cena za dopravu 65 Kč.
  • V ceně zahrnuto poštovné a balné.
  • Zásilka Vám bude doručena na fakturační, popř. doručovací adresu, pokud je v objednávce uvedena.
  • Zásilka je zasílána doporučeně, na vyžádání je možné zaslat číslo zásilky pro její sledování nebo ověření.
  • V případě, že bude v rámci objednávky uvedeno telefonní číslo, je tento údaj předán také České poště.
  • Prosíme, zkontrolujte při přebírání zásilky stav obalu zásilky, zejména pak, zda není jakýmkoli způsobem porušen její obal. Pokud zásilka vykazuje vady, rozbalte ji pouze v přítomnosti pracovníka pošty. V případě jakýchkoli pochybností odmítněte zásilku převzít a ihned nás informujte, abychom si domluvili další postup. Pokud zásilku převezmete a zjistíte poškození či ztrátu obsahu později, nemůžeme již vstoupit do případného reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností. V případě, že převezmete zásilku a až po otevření zjistíte, že její obsah je poškozený, kontaktujte zákaznickou linku České pošty. Reklamací poškozené zásilky je možné uplatnit zpětně (až 3 dny).

Osobní převzetí

  • Objednávky si lze vyzvednout osobně na adrese Nepelova 952/6, Praha 9 (tramvajová zastávka U Elektry).
  • Po domluvě je možné převzetí také na jiných místech v Praze, zejména v okolí Prahy 9 nebo centra.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.